Aurupesu

Mis on aurupesu?

Puhastusmeetod on ökoloogiline ja tervisesõbralik viis mitmesuguste pindade puhastamiseks nii tööstustes kui kodudes. Kuuma auruga pindade töötlemine võimaldab efektiivset kontaktpindade puhastust ja seal olevate viiruste, bakterite ja mustuse eemaldamist. Kuuma auruga on võimalik hävitada elusorganismid ja viirused sageli kasutatavate ruumide põrandatelt, seintelt, lagedelt ning puutepindadelt, nt lülitid, ukse lingid ja servad, käsipuud, tualettruumide pinnad jpm.


Kuum aur lõhustab viirusosakesed ja muudab seeläbi aurupesumasinaga töödeldud pinnad Sinule ja Sinu klientidele ohutuks.

Soovi korral pakume lisaks auruga pindade töötlemisele pindade kaitsmist fungitsiidse ja bakteritsiidse toimega vahendiga (sobib kasutamiseks kõikidel alkoholi taluvatel pindadel). Vahend sobib pindade ja seadmete (sh meditsiiniseadmete) desinfitseerimiseks kõrgendatud hügieeninõuete tingimustes, kus desinfitseerimine on tähtsaim profülaktiline abinõu infektsioonide vältimiseks.

Milline on puhastusprotsess?

Puhastusprotsess algab aurupesumasina soojendamisega, kus vastavalt pinnale kuumutatakse boileris aur kuni 180 °C. Kogu puhastus toimub

10 – 12 baarise (bar) surve all. 

Tänu kuumale veeaurule ja masina spetsiaalsetele otsikutele on erinevate mustuseliikide likvideerimine võimalik ka kõige keerulisematest kohtadest. 

Kuum aur seob lendlevaid tolmuosakesi, mida on hea silmas pidada allergikute heaolu huvides.Võrdluses mehaanilise pesuga on aurupesu õrn ning ei kahjusta pindu. 

Auruproff_aurupesu
Basseini-näide-scaled.jpeg

Kus kasutatakse?

Toidu- ja joogitööstused: liinide ja seadmete pesu, desinfitseerimine.
Toitlustusasutused: rasva ja kõrbenud toiduplekkide eemaldamine köögipindadelt, seintelt ja lagedelt.
Muud tööstuspinnad ja ruumid: lagede, seinte ja erinevate põrandakatete puhastus ja desinfitseerimine, grafiti eemaldamine, pindade süvapesu.

Meditsiiniasutused: hallituse, bakterite, lestaliste, seente ja ebameeldiva lõhna kõrvaldamine ja pindade desinfitseerimine, seadmete ja põrandakatete pesu.
Spaad ja spordiklubid: tualettide ja pesemisruumide pesu, niiskete ruumide keraamiliste plaatide ja vuugivahede pesu, saunalavade ja peeglite pesu.

Koolid ja lasteaiad: vaipade ja pehmemööbli puhastus, allergiavaba puhastus, nätsude, värvi, liimi eemaldamine.
Kodumajapidamine: kahhelplaatide, köögipindade, tualettide, saunade, ahjude, betoonpindade ja grillide pesu, samblike ja vana värvi eemaldamine.

Scroll to Top