kill germs  bacteria

mikroobid ja bakterid


Pikaajalisel perioodil puhastusvahenditega töötlemisel muutuvad bakterid ja viirused resistentseks. See aga võib avaldada tõsiseid tagajärgi keskkonnas, kus hügieeninõuded on ranged (nt toiduaine- ja meditsiinitööstus). 

Pindade järjepidev kemikaalidega puhastus hakkab ajapikku nõudma üha tugevamaid kemikaale või lahuseid soovitud tulemuse saavutamiseks. See tähendab, et on vaja suurendada detergentide ja desinfektsioonivahendite hulka mida kasutatakse vajaliku nõuetele vastava tulemuse säilitamiseks. Tulemuseks on kemikaalide kontsentratsiooni ning saastumise ohu suurenemine keskkonnas. Lisaks on tänapäeval aina rohkem inimesi allergilised just nende detergentide suhtes ning ohtlike ainete regulaarne kasutamine võib muutuda tervist kahjustavaks.

fight allergies  diseases


allergiad ja haigused


Kodustes tingimustes on tolmulestade levikuga kaasnevad allergiad ühed kõige enamlevinumad astmat põhjustavad tegurid.
Allergiate tüüpilised sümptomid on sügelus, aevastamine, punetavad silmad, nahalööbed jms.

Ökoloogiline puhastusmeetod auru abil võimaldab hävitada lestad, eosed ja bakterid erinevatelt pindadelt.

protect your loved ones from parasites


parasiidid


Lutikad, tolmulestad ja muud parasiidid muudavad meie magamisharjumusi ning põhjustavad uneprobleeme. Üheks suurepäraseks vahendiks nendega võitlemisel on kuum aur. Aur tungib piisavalt sügavale kiududesse ja kitsastesse kohtadesse, kus parasiidid elutsevad ning võimaldab need likvideerida. Puhastusjärgselt kaitsevahendiga töötlemine tagab pikaaajalise puhtuse.