loader image

Auruproff.ee

KKK

MIS ON RUUTMEETRI (M2) HIND?

Ruutmeetri hind sõltub pestava pinna suurusest, määrdumisastmest ja töö keerukusest. Täpse hinna lepime kliendiga kokku kohtumise ja mõõtmiste tulemusena.

KAS TEENUST SAAB TELLIDA TALLINNAST VÄLJAPOOLE?

Mobiilne seadmepark võimaldab meil pakkuda professionaalseid puhastustöid üle kogu Eesti ja samuti ka siit väljaspool.

MILLISEID SEADMEID KASUTATE?

Oma töös kasutame Eestis ainulaadseid kuumavee-kõrgsurvepesureid, põrandapesumasinaid ja aurupesureid. Kõik seadmed on mõeldud eelkõige kasutamiseks tööstuslikes tingimustes. Lai seadmete valik võimaldab puhastada nii väiksemaid (põrand, fassaad, katus jm) pindasid kui ka suuremaid tehaseid ning tööstushooneid.

MILLINE ON PÄEVANE PUHASTUSVÕIMEKUS?

Sõltuvalt aluspinna määrdumisastmest suudame päevaga puhastada 500 – 800 m² ühe seadmega. Professionaalne masinapark võimaldab konkurentidega võrdluses pakkuda kuni 3 korda kiiremat lahendust.

KAS PAKUTE PINDADE KAITSETÖÖTLUST?

Puhastusjärgset pindade kaitsetöötlust pakume kõikidele kivipindadele.

MIS ON KONSULTATSIOONI HIND?

Puhastuskonsultatsioon on tasuta, v.a. kui objekt asub Eestist väljaspool. Meie peamine eesmärk on kliendiga koostöös välja selgitada tema tegelik puhastusvajadus ja vastavalt sellele paneme paika puhastusplaani.

KAS PUHASTATE TEKSTIILPINDASID?

Vaipkatteid puhastame ainulaadse harjava tööstusliku aurumasinaga, mis võimaldab võrdluses teiste kasutatavate masinatega pakkuda kliendile väga kiiret kuivamisaega – vaid 15 minutit.

Scroll to Top