loader image

Auruproff.ee

siselahendused

AURUPROFF pakub nii era- kui ärikliendile laiaulatuslikku valikut eripuhastustöid sisetingimustes. Puhastame pindasid ja seadmeid alates spordi- ja meelelahutusasutustest kuni trükikodade ja leivatööstusteni välja.

Uuendame ja täiustame oma masinaparki ning teadmisi regulaarselt, seega võtame vastu ka kõige keerukamad puhastusväljakutsed!

  • Põrandate süvapesu ja vahatamine
  • Tööstusseadmete ja -pindade puhastus
  • Suurköökide ja köögikubude puhastus
  • Vaipkatete süvapesu
  • Spordiklubide ja veekeskuste puhastus
  • Torustike survepesu
  • Tööstusalpinism ja kõrgtööd
  • Eripuhastuslahendused pindadele ja seadmetele.
auruproff_poranda_syvapesu_vahatamine.jpg

PÕRANDATE SÜVAPESU JA VAHATAMINE

Puhastame erinevaid põrandakatteid (nt betoon, PVC, linoleum, LVT, laminaat, epopõrand, polüuretaankatted, kivi, keraamiline plaat jpm) innovaatiliste puhastusseadmetega, mis võimaldavad samaaegselt pindasid nii süvapuhastada kui desinfitseerida.

TÖÖSTUSSEADMETE ja -PINDADE PUHASTUS

Regulaarselt teostatud ja tööstusseadmete eripärasid arvestav puhastus vähendab märkimisväärselt tootmisseisakute riski realiseerumise tõenäosust. Sõltuvalt teenindatavast sektorist pakume tööstusseadmetelt ning -pindadelt nii rasva, õli, värvi ja muu igapäevatööd takistava mustuse eemaldamist.

AP-veeb-6-1.png
AP-veeb-5-1.png

SUURKÖÖKIDE JA KÖÖGIKUBUDE PUHASTUS

Toitlustusasutustele kehtivad paljud seadusandlusest tulenevad nõuded ning nendele vastamine on oluline nii ettevõtte kui kliendi seisukohast. Kasutame suurköögiseadmete ja -pindade puhastamisel Veterinaar- ja Toiduameti poolt aktsepteeritud puhastusaineid ja -meetodeid.

VAIPKATETE SÜVAPESU

Vaipade ja vaipkatete süvapesu eemaldab vaipkattelt sügavale vaibakiududesse kogunenud mustuse (tihti silmale nähtamatu!), plekid ning bakterid. Regulaarne vaipade puhastus aitab vältida raskestieemaldatavate plekkide ning käiguradade tekkimist. Vaipkatteid puhastame ainulaadse harjava aurumasinaga, mis võimaldab võrdluses teiste kasutatavate masinatega pakkuda kliendile väga kiiret kuivamisaega – vaid 15 minutit.

auruproff_vaiba_suvapesu-scaled.jpg
poranda-syvapesu-auruproff.jpg

Spordiklubide ERIpuhastus

Eri- ja süvapuhastus spordiklubides erineb igapäevasest hoolduskoristusest. Oluline on tööde teostamisel lähtuda pinnakattetüübi olemusest ja puhastusmeetoditest. Olgu selleks EPO, plaat, kumm või muu põrandatüüp. Puhastuse käigus eemaldatakse põrandatelt pikema aja jooksul kogunenud mustus – higi, spordijoogiplekid, raskestieemaldatav mustus või muud plekid, mida igapäevase ehk hoolduskoristusega eemaldada on keeruline või võimatu. Enamasti teostatakse sedatüüpi töid pärast spordiklubi sulgemist, mis annab teenusepakkujale võimaluse tellida puhastus oma tavapärastes avamisaegades muudatusi tegemata.

Võta proffidega ühendust!

Scroll to Top